Zasady dostaw i płatności. 

Z uwagi na dużą ilość zamówień czas realizacji dostawy może wynieść nawet 14 dni roboczych. Za utrudnienia przepraszamy.

Wszystkie zakupione rośliny dostarczamy Kurierem Dpd.  Przesyłki są starannie zabezpieczane, aby nie doszło do uszkodzeń w trakcie transportu. Wszystkie sadzonki wysyłamy bez doniczek, odpowiednio zabezpieczając bryłę korzeniową a także i część nadziemną. Metoda ta jest sprawdzona, niezawodna i gwarantuje otrzymanie sadzonek bez uszczerbku.

Koszt wysyłki uzależniony jest od ilości zakupionych roślin – do 30 sadzonek obowiązuje jeden koszt wysyłki:

17 zł przy wpłacie na konto

22 zł przy płatności za pobraniem

Dodatkowo przewidujemy darmową dostawę w przypadku zamówień powyżej 300 zł.

W okresie zimowym (listopad – połowa marca) przesyłek nie nadajemy. Wysyłkę w 2020 r. planujemy rozpocząć 23 marca, wszystko jednak jest uzależnione od warunków pogodowych (temperatura, pokrywa śnieżna) i termin ten może ulec przesunięciu.  Realizacja zamówień następuje zgodnie z kolejnością dokonanych wpłat. W dniu nadania przesyłki wysyłamy wiadomość mailowa informującą o finalizacji transakcji. Zamówienia staramy się realizować jak najszybciej, jednak w okresie wczesnowiosennym (duża ilość zamówień) zastrzegamy sobie prawo do 14 dni roboczych na wysłanie przesyłki.

Na szczególne życzenie Zamawiającego możemy wysłać rośliny w innym, dogodnym terminie.