Zasady dostaw i płatności. 

Wysyłka bylin w sezonie 2021 rozpocznie się wraz z nadejściem wiosny. Planowany termin rozpoczęcia wysyłki to druga połowa marca.

Wszystkie zakupione rośliny dostarczamy Kurierem Dpd.  Przesyłki są starannie zabezpieczane, aby nie doszło do uszkodzeń w trakcie transportu. Wszystkie sadzonki wysyłamy bez doniczek, odpowiednio zabezpieczając bryłę korzeniową a także i część nadziemną. Metoda ta jest sprawdzona, niezawodna i gwarantuje otrzymanie sadzonek bez uszczerbku.

Koszt wysyłki uzależniony jest od ilości zakupionych roślin – do 30 sadzonek obowiązuje jeden koszt wysyłki:

17 zł przy wpłacie na konto

22 zł przy płatności za pobraniem

Dodatkowo przewidujemy darmową dostawę w przypadku zamówień powyżej 300 zł.

W okresie zimowym (listopad – połowa marca) przesyłek nie nadajemy. Wysyłkę w 2021 r. planujemy rozpocząć 22 marca, wszystko jednak jest uzależnione od warunków pogodowych (temperatura, pokrywa śnieżna) i termin ten może ulec przesunięciu.  Realizacja zamówień następuje zgodnie z kolejnością dokonanych wpłat. W dniu nadania przesyłki wysyłamy wiadomość mailowa informującą o finalizacji transakcji. Zamówienia staramy się realizować jak najszybciej, jednak w okresie wczesnowiosennym (duża ilość zamówień) zastrzegamy sobie prawo do 14 dni roboczych na wysłanie przesyłki.

Na szczególne życzenie Zamawiającego możemy wysłać rośliny w innym, dogodnym terminie.