Zasady dostaw i płatności. 

Sprzedaż jesienna 2023 zakończona. Ponowne otwarcie sprzedaży nastąpi w grudniu – wówczas będzie można składać zamówienia i tym samym rezerwować rośliny na wysyłkę wiosenną 2024, która rozpocznie sie na przełomie marca i kwietnia.

Wszystkie zakupione rośliny dostarczamy Kurierem Dpd.  Przesyłki są starannie zabezpieczane, aby nie doszło do uszkodzeń w trakcie transportu. Wszystkie sadzonki wysyłamy bez doniczek, odpowiednio zabezpieczając bryłę korzeniową a także i część nadziemną. Metoda ta jest sprawdzona, niezawodna i gwarantuje otrzymanie sadzonek bez uszczerbku.

Koszt wysyłki uzależniony jest od ilości zakupionych roślin – do 30 sadzonek obowiązuje jeden koszt wysyłki:

19 zł przy wpłacie na konto

25 zł przy płatności za pobraniem

Dodatkowo przewidujemy darmową dostawę w przypadku zamówień powyżej 300 zł. Darmowa dostawa tylko w przypadku wcześniejszej PŁATNOŚĆI NA KONTO

W okresie zimowym (listopad – połowa marca) przesyłek nie nadajemy. Wysyłkę w 2022 r. planujemy rozpocząć 21 marca, wszystko jednak jest uzależnione od warunków pogodowych (temperatura, pokrywa śnieżna) i termin ten może ulec przesunięciu.  Realizacja zamówień następuje zgodnie z kolejnością dokonanych wpłat. W dniu nadania przesyłki wysyłamy wiadomość mailowa informującą o finalizacji transakcji. Zamówienia staramy się realizować jak najszybciej.

Na szczególne życzenie Zamawiającego możemy wysłać rośliny w innym, dogodnym terminie.