Miejsce gdzie pasja łączy się z pracą
Jesteśmy z Wami od 1998 roku!.

Pietrzykowscy – rodzinne gospodarstwo ogrodnicze tworzone przez ludzi z pasją do roślin! Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysyłkową wieloletnich roślin ozdobnych, popularnie nazywanych bylinami. Znajdą Państwo w naszej ofercie bardzo dużo ciekawych pozycji roślin, które świetnie zimują w naszym klimacie. Sukcesywnie powiększamy nasz asortyment o nowe gatunki, tak by Każdy Pasjonat znalazł coś dla siebie.

Warto wspomnieć, iż początki naszej działalności sięgają lat ‘90. Wówczas nasz wuj Adam Pietrzykowski wielki pasjonat i znawca roślin ozdobnych rozpoczął przygodę z bylinami. Oferował jak na tamten czas bardzo bogatą ofertę roślin, która trafiała do zainteresowanych drogą listowną i okazjonalnie pojawiała się w różnych czasopismach ogrodniczych. Być może ktoś z Państwa przypomni sobie, a może nawet i posiada czasopismo “Kwietnik” jego autorstwa z początku lat ‘90.

Od 2007 r. rozpoczęliśmy sprzedaż w serwisie Allegro. Zyskaliśmy tysiące pozytywnych opinii zarówno co do jakości roślin jak i bezpiecznie zapakowanej przesyłki. Zaskakujemy autorską metodą pakowania roślin, którą opracowaliśmy tak, by rośliny nie ucierpiały w transporcie i dotarły do Właściciela w doskonałej kondycji. Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę! Więcej o pakowaniu w zakładce Dostawa i Płatność

Na przestrzeni tych wszystkich lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę w uprawie roślin wieloletnich. Jesteśmy doświadczonymi ogrodnikami! Wyróżniamy się rzetelnością, jakością  i uczciwością. Dbamy o jakość naszych produktów oraz komfort naszych klientów.  Wszystkie sadzonki wyhodowane są pod naszym okiem i pielęgnowane są naszymi rękami. Dbamy o nie ze szczególną troską. Nasze rośliny posiadają dobrze rozwinięty system korzeniowy, który jest niezbędny do „dobrego startu” w nowych środowiskach (ogrodach). Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą.

Pietrzykowscy – Agata, Ela i Jacek