Dostawa

Jesienny sezon wysyłkowy trwa i wszystkie przesyłki z roślinkami będziemy wysyłać do końca października, a gdy pogoda będzie sprzyjająca jeszcze do połowy listopada. Zachęcamy do zakupów.

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony, porą zimową będą stopniowo pojawiać się nowości.

Wszystkie zakupione rośliny dostarczamy Kurierem Dpd.  Przesyłki są starannie zabezpieczane, aby nie doszło do uszkodzeń w trakcie transportu. Wszystkie sadzonki wysyłamy bez doniczek, odpowiednio zabezpieczając bryłę korzeniową a także i część nadziemną. Metoda ta jest sprawdzona, niezawodna i gwarantuje otrzymanie sadzonek bez uszczerbku.

Koszt wysyłki uzależniony jest od ilości zakupionych roślin – do 30 sadzonek obowiązuje jeden koszt wysyłki, powyżej 30 sadzonek koszt dostawy jest wyższy. Dodatkowo przewidujemy darmową dostawę w przypadku zamówień powyżej 300 zł.

W okresie zimowym (listopad – połowa marca) przesyłek nie nadajemy. Wysyłkę w 2020 r. planujemy rozpocząć 16 marca, wszystko jednak jest uzależnione od warunków pogodowych (temperatura, pokrywa śnieżna) i termin ten może ulec przesunięciu.  Realizacja zamówień następuje zgodnie z kolejnością dokonanych wpłat. W dniu nadania przesyłki wysyłamy wiadomość mailowa informującą o finalizacji transakcji. Zamówienia staramy się realizować jak najszybciej, jednak w okresie wczesnowiosennym (duża ilość zamówień) zastrzegamy sobie prawo do 7 dni roboczych na wysłanie przesyłki.

Na szczególne życzenie Zamawiającego możemy wysłać rośliny w innym, dogodnym terminie.