Dostawa

Szanowni Państwo! Sprzedaż wysyłkowa w tym sezonie została już zakończona. Rośliny szykują się do spoczynku, a najlepszy czas na ich sadzenie to czas do końca października. Wysyłkę wznowimy wiosną w 2019 r. Zamówienia można składać i tym samym rezerwować rośliny do przyszłego roku, jednak paczka z bylinami zostanie wysłana dopiero na przełomie marzec-kwiecień.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, porą zimową będą stopniowo pojawiać się nowości.

Wszystkie zakupione rośliny dostarczamy Kurierem Dpd.  Przesyłki są starannie zabezpieczane, aby nie doszło do uszkodzeń w trakcie transportu. Wszystkie sadzonki wysyłamy bez doniczek, odpowiednio zabezpieczając bryłę korzeniową a także i część nadziemną. Metoda ta jest sprawdzona, niezawodna i gwarantuje otrzymanie sadzonek bez uszczerbku.

Koszt wysyłki uzależniony jest od ilości zakupionych roślin – do 30 sadzonek obowiązuje jeden koszt wysyłki, powyżej 30 sadzonek koszt dostawy jest wyższy. Dodatkowo przewidujemy darmową dostawę w przypadku zamówień powyżej 300 zł.

W okresie zimowym (listopad – połowa marca) przesyłek nie nadajemy. Wysyłkę w 2019 r. planujemy rozpocząć 19 marca, wszystko jednak jest uzależnione od warunków pogodowych (temperatura, pokrywa śnieżna) i termin ten może ulec przesunięciu.  Realizacja zamówień następuje zgodnie z kolejnością dokonanych wpłat. W dniu nadania przesyłki wysyłamy wiadomość mailowa informującą o finalizacji transakcji. Zamówienia staramy się realizować jak najszybciej, jednak w okresie wczesnowiosennym (duża ilość zamówień) zastrzegamy sobie prawo do 7 dni roboczych na wysłanie przesyłki.

Na szczególne życzenie Zamawiającego możemy wysłać rośliny w innym, dogodnym terminie.